Teknoloji
Giriş Tarihi : 23-05-2024 09:43

X Platformu Türkiye'de Temsilcilik Açtığını Duyurdu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, sosyal medya platformu X'in Türkiye'de temsilcilik açtığını ve temsilci atadığını duyurdu. Platformun İstanbul merkezli temsilciliğiyle Türkiye'de faaliyetlerine devam edeceği belirtildi.

X Platformu Türkiye'de Temsilcilik Açtığını Duyurdu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, sosyal medya platformu X'in Türkiye'de temsilcilik açtığını ve temsilci atadığını duyurdu. Platformun İstanbul merkezli temsilciliğiyle Türkiye'de faaliyetlerine devam edeceği açıklandı.

 

X SOSYAL MEDYA PLATFORMU TÜRKİYE'DE TEMSİLCİLİK AÇTI

 

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın öncülüğü sonucu sosyal medya platformu X'in Türkiye'de temsilciliğinin kurulduğunu belirterek, "X, artık İstanbul merkezli temsilciliği ile Türkiye'de faaliyetlerini sürdürecek." ifadelerini kullandı.

 

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN ÖNCÜLÜĞÜ

 

Bakan Uraloğlu, paylaşımında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın öncülüğü ile sosyal medya platformu X'in Türkiye'de temsilcilik açtığını ve bu gelişmenin Türkiye için önemli bir adım olduğunu vurguladı.

 

X, İSTANBUL MERKEZLİ TEMSİLCİLİĞİ İLE FAALİYET GÖSTERECEK

 

X sosyal medya platformunun İstanbul merkezli temsilciliğiyle Türkiye'de faaliyetlerini sürdüreceği ve bu gelişmenin Türkiye'deki sosyal medya kullanıcıları için önemli bir adım olduğu belirtildi.

 

AdminAdmin