Genel
Giriş Tarihi : 02-07-2024 10:28

Viranşehir Belediye Başkanı, Ensarioğlu'nun İddialarını Yalanladı

Viranşehir Belediye Başkanı Serhat Dicle İnan, AK Parti Diyarbakır Milletvekili Galip Ensarioğlu'nun belediyeyi usulsüz ihale almakla suçlamasına sert bir dille cevap verdi.

Viranşehir Belediye Başkanı, Ensarioğlu'nun İddialarını Yalanladı

Viranşehir Belediye Başkanı Serhat Dicle İnan, AK Parti Diyarbakır Milletvekili Galip Ensarioğlu'nun belediyeyi usulsüz ihale almakla suçlamasına sert bir dille cevap verdi. İnan, Ensarioğlu'nun iddialarını "tamamen iftira" olarak nitelendirerek, belediyenin böyle bir ihaleyi asla yapmadığını belirtti.

 

Viranşehir Belediye Meclisi Toplantısı


Viranşehir Belediye Meclisi Temmuz ayı 1. Birleşim Toplantısı, Belediye Başkanı Serhat Dicle İnan başkanlığında yapıldı. Toplantıda konuşma yapan Başkan İnan, Ensarioğlu'nun Viranşehir Belediyesi hakkındaki iftiralarına yanıt verdi.

 

"İftiralar Gerçeği Yansıtmıyor"


Ensarioğlu’nun iftira bir beyanla Viranşehir Belediyesi’ne dönük açıklamalarda bulunduğunu ileri süren Başkan İnan, "Belediyemizin bir ilaçlama firmasına, 4 katı fiyatına ilaç ihalesi verdiğini belirtmiştir. Ancak belediyemizde böyle bir ihale olmamıştır. Eğer ki bu konuda bir ispatı veya delili varsa buyursun gelsin, ispatlasın bize. Kesinlikle bizim böyle bir ihalemiz olmamıştır. Bu tamamen bir iftiradır, gerçeği yansıtmamaktadır, Belediyemize yönelik yıpratıcı bir iftiradır" şeklinde konuştu.
 

AdminAdmin