Asayiş
Giriş Tarihi : 21-05-2024 22:24

Urfa'da Trafik Denetimlerinde 3 Bin 709 Araca Ceza Kesildi

Şanlıurfa'da emniyet ekipleri tarafından 14-21 Mayıs tarihleri arasında yapılan trafik denetimlerinde 9 bin 191 araç ve sürücü denetlendi. Kurallara uymayan 3 bin 709 araç ve sürücüye trafik idari para cezası kesildi.

Urfa'da Trafik Denetimlerinde 3 Bin 709 Araca Ceza Kesildi

Şanlıurfa’da Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, 14-21 Mayıs tarihleri arasında Eyyübiye, Haliliye ve Karaköprü ilçelerinde yoğun trafik denetimleri gerçekleştirdi. Bu denetimlerde toplam 9 bin 191 araç ve sürücü kontrol edildi. Kurallara uymayan 3 bin 709 araç ve sürücüye trafik idari para cezası kesildi.

Denetimler sırasında yerleşim yerlerine park etmiş 130 tır, kamyon ve benzeri araç da trafik idari para cezasına çarptırıldı.

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, "Yerleşim yerlerine ve vatandaşlarımızın yoğun kullandıkları bölgelere park etmiş tır, kamyon ve benzeri araçlara yönelik denetimlerimiz devam edecektir. Değerli vatandaşlarımıza trafik kurallarına uymaları gerektiğini hatırlatır, denetimlerin devam edeceğini bildiririz." ifadeleri kullanıldı.

 

AdminAdmin