Asayiş
Giriş Tarihi : 04-07-2024 10:21

Urfa'da Silahla Oynayan Çocuk Kuzenini Ağır Yaraladı

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde, Kale Mahallesi’nde silahla oynayan çocuk, silahın kazara ateş alması sonucu kuzenini ağır yaraladı. Olay yerine sevk edilen 112 ekipleri, ağır yaralanan çocuğu hastaneye kaldırdı.

Urfa'da Silahla Oynayan Çocuk Kuzenini Ağır Yaraladı

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesi Kale Mahallesi’nde meydana gelen olayda, evde kuzenleriyle oynayan bir çocuk, kazara ateş alan silahla kuzenini ağır yaraladı. İddiaya göre, 11 yaşındaki A.K. ve kuzenleri evde tabanca ile oynarken, silahın kazara ateş alması sonucu A.K. ağır yaralandı.

 

112 Ekipleri Olay Yerinde

 

Ailenin ihbarı üzerine olay yerine hızla 112 sağlık ekipleri sevk edildi. Ağır yaralanan küçük kız, 112 ekiplerinin yaptığı ilk müdahalenin ardından ambulansla Siverek Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

 

Ağır Yaralı Çocuk Şanlıurfa’ya Sevk Edildi

 

Siverek Devlet Hastanesi’nde yapılan ilk müdahalenin ardından, durumu kritik olan A.K. Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi. Küçük kızın sağlık durumuyla ilgili hastanede gerekli tedaviler sürdürülüyor.

 

Polis Soruşturma Başlattı

 

Olayın ardından polis ekipleri geniş çaplı bir soruşturma başlattı. Evdeki silahın nasıl temin edildiği ve olayın detayları araştırılıyor. Aile ve çevredeki görgü tanıklarının ifadelerine başvuruluyor.
 

AdminAdmin