Asayiş
Giriş Tarihi : 24-06-2024 11:30

Urfa'da Öğretmen'in Başına Gelmeyen Kalmadı

Sık sık yaşanan elektrik kesintileri nedeniyle buzdolabı yanan Ekmen’in arabası, dün meydana gelen fırtınada üzerine ağaç düşmesi sonucu zarar gördü.

Urfa'da Öğretmen'in Başına Gelmeyen Kalmadı

Şanlıurfa'da görev yapan müzik öğretmeni Naz Ekmen, son günlerde art arda yaşadığı talihsizliklerle gündeme geldi. Kentte sık sık yaşanan elektrik kesintileri ve dün akşam saatlerinde meydana gelen fırtına, Ekmen’in yaşamını olumsuz etkiledi.

 

Fırtına ve Elektrik Kesintileri


Dün akşam saatlerinde Şanlıurfa'da meydana gelen şiddetli fırtına nedeniyle birçok mahallede elektrik kesintileri yaşandı. Fırtınanın etkisiyle birçok bölgede ağaç ve direkler devrildi. Fırtınadan etkilenen Ekmen’in arabası, park ettiği ağacın devrilmesi sonucu zarar gördü.

 

Naz Ekmen’in Sosyal Medya Paylaşımı


Naz Ekmen, sosyal medya hesabından yaşadığı bu talihsiz durumu paylaşarak, “Şanlıurfa’da sen kalk 50 derecede gölge diye ağaç altına arabayı park et sonra bu sıcakta şiddetli fırtına çıksın ağaç senin park ettiğin arabanın üzerine düşsün hayatta ki şansım söyleyeceklerim bu kadar teşekkürler hayat” ifadelerini kullandı.

 

Daha Önce Kesintiler Yüzünden Buzdolabı Yandı


Şanlıurfa’da artan elektrik kesintileri nedeniyle birçok vatandaş mağduriyet yaşadı. Bu mağdurlardan biri olan Naz Ekmen, sık sık yaşanan elektrik kesintileri nedeniyle 4 gün önce buzdolabının yanması sonucu büyük bir maddi kayba uğradı.

 

Naz Ekmen’in Elektrik Kesintileri Hakkındaki Şikayeti


Ekmen, sosyal medya hesabından yaptığı başka bir paylaşımda, “Evimde buzdolabım yandı üstelik yeni evliyim daha çok kullanmadık bile evde dumanlar çıktı bi anda bu elektrikler yüzünden daha başımıza neler gelecek sorarız daha masrafı demiyorum bile Allah sizi bildiği gibi yapsın” diyerek yaşadığı mağduriyeti dile getirdi.

AdminAdmin