Asayiş
Giriş Tarihi : 02-07-2024 23:14   Güncelleme : 02-07-2024 23:15

Urfa'da Korkutan Kaza: Tanker ve Otomobil Alevler İçinde

Şanlıurfa otoyol çıkışındaki gişelerin 500 metre ilerisinde meydana gelen kazada tanker ve otomobil alevlere teslim oldu. Kazada araçların içerisinde insanların olduğu ihtimali endişe yaratıyor.

Urfa'da Korkutan Kaza: Tanker ve Otomobil Alevler İçinde

Kaza, Şanlıurfa otoyol çıkışındaki gişelerin 500 metre ilerisinde meydana geldi. İddiaya göre, henüz sürücüleri ve plakaları öğrenilemeyen otomobil ile tankerin çarpışması sonucu meydana gelen kazada her iki araç da alev aldı. Patlama sesi ile olay yerine giden köylüler, müdahale edemediklerini ve araçların içerisinde insanların bulunduğunu söyledi.

 

Köylüler Müdahale Edemedi


Patlama sesini duyan köylüler, olay yerine gittiklerinde araçların alevler içinde olduğunu ve müdahale edemediklerini belirtti. Araçların içerisinde insanların bulunduğunu gören köylüler, büyük bir endişe yaşadı.

 

Ekipler Olay Yerine Sevk Edildi


Kazayı gören vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine ambulans, itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi. Olayla ilgili inceleme başlatılırken, ekiplerin olay yerine ulaşması için çalışmalar devam ediyor.

 

Şanlıurfa-Suruç Otoban Yolunda Tır Alev Aldı


Ayrıca, Şanlıurfa-Suruç Otoban yolunda meydana gelen bir diğer kazada bir tır alev aldı. İtfaiye ekipleri, tır yangınına müdahale etmek için olay yerine sevk edildi.

AdminAdmin