Asayiş
Giriş Tarihi : 01-07-2024 11:31

Urfa'da Kilolarca Uyuşturucu Ele Geçirildi

Şanlıurfa’da emniyet ve jandarma ekipleri tarafından son bir haftada yapılan uyuşturucu denetimlerinde kilolarca uyuşturucu ele geçirilirken 46 şahıs gözaltına alındı, 27 şüpheli tutuklandı.

Urfa'da Kilolarca Uyuşturucu Ele Geçirildi

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü ve Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, uyuşturucu ile mücadele kapsamında il genelinde yürüttükleri çalışmalara hız kesmeden devam ediyor. Kökünü kurutma operasyonu çerçevesinde yapılan denetimlerde önemli miktarda uyuşturucu madde ele geçirilirken, çok sayıda kişi gözaltına alındı ve tutuklandı.

 

KİLOLARCA UYUŞTURUCU ELE GEÇİRİLDİ

 

Yapılan denetimlerde 4 kilo 100 gram skunk, 70 gram esrar, 252 gram metamfetamin, 266 gram bonzai, 90 gram eroin ve bin 257 adet sentetik hap ele geçirildi. Bu başarılı operasyonlarla birlikte, uyuşturucu ticaretine ve kullanımına karşı önemli bir darbe vurulmuş oldu.

 

46 GÖZALTI, 27 TUTUKLAMA

 

Denetimler kapsamında 24’ü sokak satıcısı olmak üzere toplamda 46 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınanlardan 13’ü sokak satıcısı olmak üzere toplamda 27 şüpheli tutuklandı. Bu operasyonlar, uyuşturucu ile mücadelede kararlılıkla devam edileceğinin bir göstergesi olarak değerlendiriliyor.

AdminAdmin