Asayiş
Giriş Tarihi : 18-06-2024 00:09

Urfa'da Kayıp Çocuklar Bulundu

Şanlıurfa Çocuk Şube Müdürlüğü ekipleri, farklı tarihlerde kaybolan üç çocuğu titiz çalışmalar sonucu bularak ailelerine teslim etti. Kayıp çocuklar Y.E.A., A.U. ve S.Y.'nin bulunması, aileleri sevince boğdu.

Urfa'da Kayıp Çocuklar Bulundu

Şanlıurfa Çocuk Şube Müdürlüğü ekipleri, il genelinde kayıp çocukların bulunmasına yönelik çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda, farklı tarihlerde kaybolan üç çocuk, Y.E.A. (2009 doğumlu), A.U. (2008 doğumlu) ve S.Y. (2007 doğumlu) ailelerine kavuşturuldu.

 

Kayıp Çocukların Bulunması

 

Ailelerinin ihbarı üzerine harekete geçen Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü ekipleri, titiz ve dikkatli çalışmalar sonucunda kayıp çocukları buldu. Çocuklar, sağ salim bulunarak ailelerine teslim edildi.

 

Ekiplerin Titiz Çalışmaları

 

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü ekipleri, kayıp çocukların bulunmasına yönelik yürüttükleri çalışmaları büyük bir özenle sürdürüyor. Ekiplerin titiz çalışmaları sonucunda, kaybolan çocuklar kısa sürede bulunarak ailelerine teslim edildi.

 

Ailelerin Sevinci

 

Kayıp çocukların bulunması, ailelerde büyük bir sevinç ve mutluluk yarattı. Aileler, çocuklarına kavuşmanın sevincini yaşarken, emniyet güçlerine teşekkür etti.

AdminAdmin