Asayiş
Giriş Tarihi : 10-06-2024 14:35

Urfa'da İğrenç Olay! Kurumun Tuvaletinde İstismar İddiası

Şanlıurfa'da bir kurumda temizlik görevlisi olarak çalışan S.D., kurumun erkekler tuvaletinde bir dişi köpeğe cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla gözaltına alındı. Olayın ardından dişi köpek ve yavruları koruma altına alındı.

Urfa'da İğrenç Olay! Kurumun Tuvaletinde İstismar İddiası

Şanlıurfa’da bir kurumda temizlik görevlisi olarak çalışan S.D., köpeğe cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla gözaltına alındı. İddiaya göre, S.D., kurumun erkekler tuvaletinde bir dişi köpeğe cinsel istismarda bulundu.

Olayı gören görgü tanıkları durumu güvenlik görevlilerine bildirdi. Güvenlik görevlileri ise hemen polis ekiplerine haber verdi.

Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü ekipleri, olayla ilgili S.D.'yi gözaltına alarak ifadesini almak üzere emniyete götürdü. Şüphelinin gözaltına alınmasının ardından, istismara uğradığı iddia edilen dişi köpek ve yavruları, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Sokak Hayvanlarını Koruma Birimi tarafından koruma altına alındı.

Emniyet ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı. Soruşturmanın devam ettiği ve gerekli yasal işlemlerin sürdüğü bildirildi.
 

AdminAdmin