Asayiş
Giriş Tarihi : 23-06-2024 01:15

Urfa'da Geniş Kapsamlı Şok Uygulama: 9 Gözaltı

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü, il genelinde huzur ve güven ortamının devamlılığı, asayişe müessir olayların önlenmesi, suç ve suçluların tespiti ve yakalanması amacıyla geniş kapsamlı şok uygulamalar gerçekleştirdi.

Urfa'da Geniş Kapsamlı Şok Uygulama: 9 Gözaltı

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü, huzur ve güven ortamının devamlılığını sağlamak, asayişe müessir olayları önlemek ve suçluları yakalamak amacıyla il genelinde geniş kapsamlı şok uygulamalar gerçekleştirdi. Bu uygulamalar kapsamında 15312 kişi, 2768 araç, 140 motosiklet ve 14 umuma açık yer kontrol edildi.

 

Denetimlerin Sonuçları


Denetimler sırasında 9 aranan şahıs yakalanarak gözaltına alındı. Yapılan uygulamalarda ayrıca 2 adet ruhsatsız tabanca ve 13 adet fişek, 1 adet ruhsatsız pompalı tüfek ve 5.23 gram narkotik madde ele geçirildi.

 

Cezai İşlemler ve Trafikten Men Edilen Araç


Toplam 23 araç ve sürücüsüne cezai işlem uygulandı, 1 araç trafikten men edildi. Ayrıca denetimler sırasında bir çalıntı araç ele geçirildi.

 

Suç ve Suçlulara Geçit Yok


Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü, halkın huzur ve güvenliğini sağlamak amacıyla denetimlerine aralıksız devam ediyor. Emniyet yetkilileri, suç ve suçlulara geçit vermemek için çalışmalarını kararlılıkla sürdürüyor.
 

AdminAdmin