Genel
Giriş Tarihi : 02-05-2024 18:49

Urfa'da Dev Fuar Kapıları Açtı

2-5 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek olan fuarda 70 stantta 200 markanın ürünleri sergilenecek.

Urfa'da Dev Fuar Kapıları Açtı

Türkiye'nin etkin fuarcılık şirketleri arasında yer alan Us Fuar tarafından organize edilen Şanlıurfa İnşaat ve Yapı Dekorasyon Fuarı, bugün Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar, Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ve Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak'ın katılımıyla açıldı. Fuar, Türkiye'nin en önemli inşaat organizasyonlarından biri olarak değerlendiriliyor.

Açılışta konuşan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar, deprem için gerekli adımların atılacağını, daha sağlam ve güvenilir yapılar yapılacağını belirtti. Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ise, Şanlıurfa'da nüfusun hızla arttığını ve bu durumun inşaat sektörünü canlı tuttuğunu ifade etti. Vali Hasan Şıldak ise, 6 Şubat'ta yaşanan depremlerin ardından inşaat sektörüne daha fazla önem verilmesi gerektiğini vurguladı.

Fuarın açılışı saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından gerçekleştirildi. Fuarda, 70 stantta 200 markanın ürünleri sergilenecek. Türkiye'nin dört bir yanından gelen katılımcılar, fuar boyunca yeni ürünleri ve teknolojileri yakından tanıma fırsatı bulacaklar.

AdminAdmin