Asayiş
Giriş Tarihi : 23-06-2024 12:44   Güncelleme : 23-06-2024 12:47

Urfa'da Bayram Tatilinde Dev Uyuşturucu Operasyonu

Şanlıurfa’da bayram tatilinde emniyet ekiplerinin gerçekleştirdiği operasyonlarda 30 kilo 650 gram metamfetamin ve 1 kilo 400 gram skunk ele geçirildi.

Urfa'da Bayram Tatilinde Dev Uyuşturucu Operasyonu

Şanlıurfa’da emniyet ekipleri, bayram tatilinde uyuşturucu tacirlerine büyük bir darbe indirdi. Emniyet Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin düzenlediği operasyonlarda toplam 32 kilo uyuşturucu madde ele geçirildi.

 

Uyuşturucu Operasyonlarının Başarısı


Emniyet ekipleri, bayram tatilinde de çalışmalarını aralıksız sürdürerek, uyuşturucu tacirlerine göz açtırmadı. Son gerçekleştirilen operasyonda 30 kilo 650 gram metamfetamin ve 1 kilo 400 gram skunk ele geçirildi. Yakalanan metamfetamin miktarı, son dört yıl içinde bir defada ele geçirilen en yüksek miktar olarak kaydedildi.

5 Kişi Gözaltına Alındı


Operasyonlar kapsamında 5 kişi yakalanarak gözaltına alındı. Gözaltına alınan şahısların sorguları devam ederken, uyuşturucu maddelerin kaynağına ilişkin soruşturma derinleştirildi.

 

Vali Şıldak'tan Tebrik


Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak, bu büyük başarı nedeniyle Narkotik Şube Müdürlüğü ekiplerini tebrik etti. Vali Şıldak, “Bu başarılı çalışma için narkotik polisimizi kutluyorum” diyerek, emniyet güçlerinin uyuşturucu ile mücadeledeki kararlılığını vurguladı.
 

AdminAdmin