Asayiş
Giriş Tarihi : 04-06-2024 23:35

Urfa’da 12 Yıl Hapis Cezası Bulunan Şahıs Yakalandı

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, 04.06.2024 tarihinde hakkında yakalama kararı bulunan ve "Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapma veya Sağlama" suçundan 12 yıl 6 ay 15 gün kesinleşmiş hapis cezası bulunan F.E.C. isimli şahsı yakalayarak cezaevine teslim etti.

Urfa’da 12 Yıl Hapis Cezası Bulunan Şahıs Yakalandı

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, hakkında yakalama kararı bulunan şahıslara yönelik yaptığı çalışmalar kapsamında önemli bir başarıya imza attı.

 

Narkotik Operasyonu

 

04.06.2024 tarihinde gerçekleştirilen operasyonda, "Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapma veya Sağlama" suçundan aranması olan F.E.C. isimli şahıs yakalandı. F.E.C.'nin, toplamda 12 yıl 6 ay 15 gün kesinleşmiş hapis cezası bulunduğu öğrenildi.

 

F.E.C. Cezaevine Teslim Edildi

 

Operasyonun ardından yakalanan F.E.C., gerekli işlemlerinin tamamlanmasının ardından cezaevine teslim edildi. Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü, uyuşturucu ile mücadelede kararlılıkla çalışmalarına devam ediyor.

 

Emniyetin Kararlılığı

 

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, uyuşturucu ticareti ve kullanımına karşı mücadelenin aralıksız sürdüğünü ve bu tür suçlara karışanların adaletten kaçamayacağını belirtti.


 

AdminAdmin