Asayiş
Giriş Tarihi : 01-07-2024 11:32

Urfa-Suruç Karayolunda Zincirleme Kaza: 5 Yaralı

Şanlıurfa-Suruç karayolunda anız yangını nedeniyle meydana gelen zincirleme kazada 5 kişi yaralandı. Kaza, Yağışlı Mahallesi yakınlarında gerçekleşti ve kazaya 5 araç karıştı.

Urfa-Suruç Karayolunda Zincirleme Kaza: 5 Yaralı

Şanlıurfa-Suruç karayolunda, yol kenarında çıkan anız yangını zincirleme kazaya neden oldu. Yağışlı Mahallesi yakınlarında meydana gelen kazada, yoğun duman nedeniyle görüş mesafesi düşen sürücüler, birbiriyle çarpıştı. Kaza sonucunda 5 kişi yaralandı ve olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.

 

KAZA NASIL MEYDANA GELDİ?

 

Kaza, Şanlıurfa-Suruç karayolu Yağışlı Mahallesi yakınlarında meydana geldi. İddiaya göre, yol kenarında meydana gelen anız yangını nedeniyle karayolunu duman kapladı ve bu durum, yoldaki görüş mesafesini düşürdü. Dumanın etkisiyle tır, kamyonet, hafif ticari araç, motosiklet ve otomobilin bulunduğu 5 araç birbirine çarptı.

 

5 KİŞİ YARALANDI

 

Kazada 5 kişi yaralandı. İhbar üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Yaralılar, 112 ekipleri tarafından Suruç Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

 

YOL KONTROLLÜ OLARAK SAĞLANDI

 

Zincirleme kaza nedeniyle yol kontrollü olarak sağlandı. Polis ekipleri, araçları çekerek yolun normale dönmesini sağladı.

 

ARAÇLARIN ÇEKİLMESİYLE YOL NORMALE DÖNDÜ

 

Kaza yapan araçların çekilmesiyle birlikte yol tekrar trafiğe açıldı. Kazaya karışan araçların çekilmesi ve yolun temizlenmesiyle, trafik akışı normale döndü.
 

AdminAdmin