Genel
Giriş Tarihi : 04-06-2024 14:49

Urfa Büyükşehir’den iş arayanlara müjde: Başvurular başladı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, kentte genç işsizliğinin azaltılması ve gençlerin gelecekte çalışabilecekleri firmalar ile tanışmalarını sağlamak amacıyla bir platform geliştiriyor. 18-35 yaş aralığındaki iş arayan gençler, platform üzerinden işverenlere kolayca ulaşabilecek.

Urfa Büyükşehir’den iş arayanlara müjde: Başvurular başladı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, kentte genç işsizliğinin azaltılması, gençlerin gelecekte çalışabilecekleri firmalar ile tanışmalarını sağlamak amacıyla iş arayanlarla işverenleri buluşturacak bir platform geliştiriyor.

 

Gençlere Kariyer Fırsatı

 

Şanlıurfa’da ikamet eden 18-35 yaş aralığında olan, diksiyonu düzgün, en az lise mezunu olup iş arayanlar ile işverenleri buluşturacak olan platform sayesinde gençlerin kariyer planlamalarına pozitif katkı sunmak amaçlanıyor.

 

Kolay Erişim ve İş İmkânı

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nin hayata geçireceği https://app.sanliurfa.bel.tr/is-basvuru/ platformu üzerinden iş arayanlar özgeçmişlerini platforma yükleyerek işverenlere kolay bir şekilde ulaşma imkânı bulacak. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, bu proje ile iş arayanlarla işverenler arasında bir köprü görevi görecek.

 

Gençlerin Geleceği İçin

 

Bu platform, gençlerin iş bulma sürecini kolaylaştırırken aynı zamanda işverenlerin de nitelikli eleman bulmalarını sağlamak için tasarlandı. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, gençlerin kariyer hedeflerine ulaşmaları için önemli bir adım atıyor.
 

AdminAdmin