Genel
Giriş Tarihi : 03-07-2024 10:11

Şanlıurfa'da Yüzme Havuzları Tüm Vatandaşlara Açıldı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan yüzme havuzları, 7’den 70’e tüm vatandaşlara kapılarını açtı. Çocuklar ve gençler havuzlarda gönüllerince yüzdü, serinledi ve eğlendi.

Şanlıurfa'da Yüzme Havuzları Tüm Vatandaşlara Açıldı

Hava sıcaklıklarının normallerin üzerinde seyrettiği Şanlıurfa’da, gençler ve çocuklar serinlemenin yollarını arıyor. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi de çocuklar tehlikeli sularda yüzmesin, aileler üzülmesin diyerek havuzların kapılarını ardına kadar açtı.

 

Çocuklar ve Gençler Havuzlarda Gönüllerince Eğlendi

 

Açık havada farklı ebat ve boylarda havuzların yer aldığı, su değişiminin, klorlama ve hijyen çalışmalarının periyodik olarak yapıldığı havuzu dolduran gençler ve çocuklar gönüllerince eğlendi. Seanslara 60 kişilik sınırlama getiren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, çocuk ve gençlerin daha sağlıklı ve rahat bir havuz keyfi yaşamalarını sağladı. Havuzların başında cankurtaranlar vatandaşların can güvenliği için hazır bulundu.

 

Güvenli ve Ücretsiz Serinleme İmkânı

 

Şortunu alıp Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nin açık havuzlarına koşan çocuklar, ücretsiz ve güvenli serinlemenin tadını çıkarırken kendilerine sunulan imkânlardan ötürü Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkürlerini ilettiler. Çocuklar akranlarına da seslenerek sulama kanalına değil, havuzlarda serinlemeleri için çağrıda bulundular.

AdminAdmin