Genel
Giriş Tarihi : 12-06-2024 13:49

Şanlıurfa'da Su Kesintisi Uyarısı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan açıklamada, elektrik dağıtımı sağlayan firma tarafından yapılacak arıza onarım çalışmaları nedeniyle Haliliye ve Karaköprü ilçelerine bağlı bazı mahallelerde bugün su kesintisi yaşanacağı bildirildi.

Şanlıurfa'da Su Kesintisi Uyarısı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan açıklamada, elektrik dağıtımı sağlayan firma tarafından yapılacak arıza onarım çalışmaları nedeniyle Haliliye ve Karaköprü ilçelerine bağlı bazı mahallelerde su kesintisi yaşanacağı bildirildi.

 

Su Kesintisi Yaşanacak Mahalleler Şu Şekilde


Kesinti bugün 15:00 ile 23:00 saatleri arasında meydana gelecek.

Haliliye ilçesine bağlı Esentepe, Refahiye, Osman Gazi, Hamidiye ve Ulubatlı mahalleleri,

Karaköprü ilçesine bağlı Akbayır, Şenevler, Çankaya, Ali Baba, Akpıyar, Karşıyaka, Seyrantepe, Mehmetçik ve Batıkent mahallelerinde yaşanacak.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların yaşanacak olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olmalarını rica etti.

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi'nin Açıklaması


Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, tarafından konuya ilişkin yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi

“Enerji dağıtımı sağlayan firma tarafından elektrik arıza onarım çalışması sebebiyle enerji alamayacak olan içme suyu depolarımızın bulunduğu bölgelerde Haliliye İlçesi; Esentepe, Refahiye, Osman Gazi, Hamidiye, Ulubatlı mahalleleri, Karaköprü İlçesi; Akbayır, Şenevler, Çankaya, Ali Baba, Akpıyar, Karşıyaka, Seyrantepe, Mehmetçik ve Batıkent mahallelerinde 12 Haziran 2024 Çarşamba (bugün) 15:00 ile 23:00 saatleri arasında su kesintisi yaşanacaktır. Hemşehrilerimizin yaşanacak olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olması önem arz etmektedir.”

AdminAdmin