Genel
Giriş Tarihi : 02-06-2024 14:36

Şanlıurfa’da Oy Verme İşlemi Devam Ediyor

Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak, sabah erken saatlerden itibaren Hilvan Belediye Başkanlığı ve Meclis Üyeliği seçimleri ile Akçakale, Eyyübiye, Hilvan ve Siverek’te tekrarlanan 17 mahalle muhtarlık seçimlerinde alınan güvenlik tedbirlerini birebir takip etti ve Güvenlik ve Acil Durumlar Koordinasyon Merkezi'ne (GAMER) geçerek yetkililerden bilgi aldı.

Şanlıurfa’da Oy Verme İşlemi Devam Ediyor

Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak, sabah erken saatlerden itibaren Hilvan Belediye Başkanlığı ve Meclis Üyeliği seçimleri ile Akçakale, Eyyübiye, Hilvan ve Siverek’te tekrarlanan 17 mahalle muhtarlık seçimlerinde alınan güvenlik tedbirlerini birebir takip etti. Vali Şıldak, Güvenlik ve Acil Durumlar Koordinasyon Merkezi’ne (GAMER) geçerek yetkililerden bilgi aldı.

 

Güvenlik Tedbirlerinin Takibi

 

Vali Şıldak, oy verme işlemi devam eden tüm bölgelerde tedbirlerin hassasiyetle takip edilmesi yönünde talimatlarını yeniledi. Vali Şıldak, “Hilvan ilçemizde belediye başkanlığı ve meclis üyeliği, Akçakale, Eyyübiye, Hilvan ve Siverek ilçelerimizde 17 mahallede muhtarlık seçimleri kapsamında toplam 204 sandıkta oy verme işlemi sorunsuz olarak devam etmektedir. Seçimlerin huzur ve güven ortamı içerisinde gerçekleştirilmesi için gerekli bütün tedbirler en üst seviyede alınmıştır. Oy verme işlemi ve devamındaki süreci yakından takip ediyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Seçimlerin Huzur ve Güven İçerisinde Gerçekleşmesi

 

Seçimlerin huzur ve güven ortamı içerisinde gerçekleşmesi için gerekli tüm tedbirlerin en üst seviyede alındığını belirten Vali Şıldak, seçim sürecinin sorunsuz devam ettiğini vurguladı. Vali Şıldak, oy verme işlemi ve devamındaki sürecin yakından takip edildiğini belirtti.


 

AdminAdmin