Genel
Giriş Tarihi : 02-07-2024 02:10

Şanlıurfa'da Kaymakam ve Vali Yardımcıları Değişikliği

Şanlıurfa'nın çeşitli ilçelerindeki kaymakamlar ve vali yardımcıları farklı illerde yeni görevlerine başlamak üzere atandı.

Şanlıurfa'da Kaymakam ve Vali Yardımcıları Değişikliği

Antalya Gazipaşa Kaymakamı Orhan Altun, Şanlıurfa Karaköprü Kaymakamı olarak atandı. Isparta Senirkent Kaymakamı Hakan Başoğlu ise Şanlıurfa Halfeti Kaymakamı oldu. Antalya Demre Kaymakamı Onur Şatıroğlu ve Çanakkale Bayramiç Kaymakamı Alper Taş, Şanlıurfa Vali Yardımcılığı görevine getirildi.

 

Vali Yardımcısı Atamaları


Şanlıurfa Karaköprü Kaymakamı Yakup Kılınçoğlu ve Şanlıurfa Halfeti Kaymakamı Zikrullah Erdoğan, Şanlıurfa Vali Yardımcılığına atandı. Şanlıurfa Harran Kaymakamı İbrahim Gültekin ise Van Vali Yardımcısı olarak görevlendirildi. Şanlıurfa Suruç Kaymakamı İbrahim Güneş, Hatay Vali Yardımcısı oldu.

 

Diğer Atamalar


Şanlıurfa Viranşehir Kaymakamı Önder Koç, Van Vali Yardımcısı olarak atanırken, Şanlıurfa Haliliye Kaymakamı Serap Özmen Çetin İstanbul Vali Yardımcısı olarak görevlendirildi. Şanlıurfa Vali Yardımcıları Yeliz Mercan ve Oğuzhan Erdi Atak ise sırasıyla Çorum Vali Yardımcısı ve Yalova Çınarcık Kaymakamı olarak atandı.

 

Türkiye Genelinde Atamalar


Şanlıurfa'daki bu atamaların yanı sıra, Türkiye genelinde birçok kaymakam ve vali yardımcısı da yeni görev yerlerine atandı. Bu değişiklikler, çeşitli illerde yönetim kademelerinde yenilikler getirecek.

Tüm Atamalar İçin Tıklayınız

AdminAdmin