Asayiş
Giriş Tarihi : 25-06-2024 00:43

Şanlıurfa'da AVM Önünde Silahlı Kavga: 2 Yaralı

Şanlıurfa'nın Karaköprü ilçesinde bulunan bir AVM önünde, iki grup arasında henüz bilinmeyen bir nedenle silahlı kavga çıktı.

Şanlıurfa'da AVM Önünde Silahlı Kavga: 2 Yaralı

Şanlıurfa'nın Karaköprü ilçesinde bulunan bir alışveriş merkezi önünde, iki grup arasında henüz bilinmeyen bir nedenle silahlı kavga çıktı. Kavgada Rıfat Çizik ve Fevzi Çizik yaralandı. Olay, AVM önünde başlayan tartışmanın kısa sürede silahlı kavgaya dönüşmesiyle meydana geldi.

 

Tartışma Silahlı Kavgaya Dönüştü


Alışveriş merkezi önünde iki grup arasında başlayan tartışma, kısa sürede büyüyerek silahlı kavgaya dönüştü. Çatışma sonucunda Rıfat Çizik ve Fevzi Çizik yaralandı. Çevredeki vatandaşlar durumu fark ederek hemen yetkililere ihbarda bulundu.

 

Yaralılar Hastaneye Kaldırıldı


Olay yerine hızla gelen sağlık ekipleri, yaralılara ilk müdahaleyi yaptıktan sonra Rıfat Çizik ve Fevzi Çizik’i ambulanslarla Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırdı. Yaralıların durumunun stabil olduğu öğrenildi.

 

Polis Ekipleri Soruşturma Başlattı


Olay yerine çok sayıda polis ekibi de sevk edildi. Polis ekipleri, silahlı kavganın nedenini ve tarafları belirlemek için kapsamlı bir soruşturma başlattı.
 

AdminAdmin