Asayiş
Giriş Tarihi : 28-06-2024 10:10

Şanlıurfa'da Akraba Kavgası: 6 Yaralı

Şanlıurfa'nın Eyyübiye ilçesinde, akraba iki aile arasında çıkan tartışma taşlı sopalı kavgaya dönüştü. Çevredekilerin müdahalesiyle sona eren kavgada 6 kişi yaralandı ve hastaneye kaldırıldı.

Şanlıurfa'da Akraba Kavgası: 6 Yaralı

Şanlıurfa'nın Eyyübiye ilçesine bağlı kırsal Günbalı Mahallesinde, henüz bilinmeyen bir nedenle akraba iki aile arasında çıkan tartışma kısa sürede taşlı sopalı kavgaya dönüştü. Olayda 6 kişi çeşitli yerlerinden yaralandı.

İddiaya göre, iki ailenin fertleri arasında başlayan tartışma, kısa sürede kontrolden çıkarak taş ve sopaların kullanıldığı şiddetli bir kavgaya dönüştü. Çevrede bulunan vatandaşların araya girmesiyle kavga sona erdirildi ancak kavgaya karışan 6 kişi aldıkları darbeler nedeniyle yaralandı.

Kavga ihbarı üzerine olay yerine sağlık ve jandarma ekipleri sevk edildi. Sağlık birimleri, yaralıları hızlı bir şekilde Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırdı. Yaralıların sağlık durumları hakkında henüz bir bilgi paylaşılmadı.

Jandarma ekipleri, olay yerinde ve hastanede güvenlik önlemleri alarak, kavgayla ilgili geniş çaplı bir soruşturma başlattı. Kırsal Günbalı Mahallesinde yaşanan bu olay, toplumsal barış ve güvenliği bir kez daha gündeme getirdi.

AdminAdmin