Asayiş
Giriş Tarihi : 02-07-2024 10:22

Şanlıurfa'da 9 Aranan Şahıs Yakalandı

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen şok denetimlerde, çeşitli suçlardan aranan 9 şahıs yakalandı. Denetimlerde toplam 16 bin 532 şahıs, 2 bin 917 araç ve 213 motosiklet kontrol edildi.

Şanlıurfa'da 9 Aranan Şahıs Yakalandı

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan şok denetimlerde, çeşitli suçlardan aranan 9 şahıs yakalandı. Ekipler, kentin farklı noktalarında yaptıkları uygulamalarda birçok kişiyi ve aracı kontrol etti.

 

Huzur ve Güven Ortamının Devamlılığı

 

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğünce kentte huzur ve güven ortamının devamlılığı, asayişe müessir olayların önlenmesi, suç ve suçluların tespiti ve yakalanmasına yönelik çalışmalar aralıksız sürdürülüyor. Bu kapsamda gerçekleştirilen denetimlerde önemli sonuçlar elde edildi.

 

Denetimlerin Kapsamı


Ekipler tarafından yapılan denetimlerde 16 bin 532 şahıs, 2 bin 917 araç ve 213 motosiklet kontrol edildi. Denetimlerin sonucunda, 9 aranan şahıs yakalanarak gözaltına alındı. Ayrıca, bir miktar narkotik madde ele geçirildi ve 51 araç ile sürücüsüne cezai işlem uygulandı.

 

Uygulamalarda Ele Geçirilenler ve İşlemler

 

Yapılan uygulamalarda ele geçirilen narkotik maddeler ve cezai işlem uygulanan araçlar, denetimlerin etkinliğini ortaya koydu. Ekipler, suç ve suçlularla mücadelede kararlılıkla çalışmalarını sürdürüyor.
 

AdminAdmin