Genel
Giriş Tarihi : 24-06-2024 11:42

Şanlıurfa Belediyesi'nde Yeni Dönem Başlıyor

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığına Reşat Uzun atandı. Daha önce bu görevde Ömer Yılan bulunuyordu.

Şanlıurfa Belediyesi'nde Yeni Dönem Başlıyor

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi'nde önemli bir görev değişikliği yaşandı. Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı görevine Reşat Uzun getirildi. Önceki daire başkanı Ömer Yılan, görevini Reşat Uzun'a devretti.

 

Reşat Uzun’un Göreve Başlaması


Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi'nde yapılan törenle Reşat Uzun, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı görevine başladı. Yeni başkan Uzun, yaptığı açıklamada, bu önemli görevi devralmaktan onur duyduğunu ve Şanlıurfa halkına en iyi şekilde hizmet etmek için çalışacağını belirtti.

 

Ömer Yılan’a Teşekkür


Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı, önceki daire başkanı Ömer Yılan'a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Yılan’ın görev süresi boyunca başarılı çalışmalara imza attığını vurgulayan Başkan, yeni görevi devralan Uzun'a da başarılar diledi.

 

Yeni Dönem Başlıyor


Reşat Uzun, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi'nde yeni bir dönemin başladığını ve ekip olarak daha güçlü bir şekilde halkla ilişkiler çalışmalarını sürdüreceklerini ifade etti. Uzun, belediyenin vizyonunu ve hizmet anlayışını ileriye taşımak için çaba göstereceklerini söyledi.

AdminAdmin