Asayiş
Giriş Tarihi : 05-06-2024 19:16   Güncelleme : 05-06-2024 19:20

Mesken Yangını Aile Evde Mahsur Kaldı

Kızıltepe'de havaalanı karşısı Yenimahalle'de 8 katlı bir binanın 5. katında yangın çıktı. Aile evde mahsur kaldı, olayda ölü ve yaralılar var. Olay yerine ambulans, itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi.

Mesken Yangını Aile Evde Mahsur Kaldı

Kızıltepe ilçesinde, havaalanı karşısı Yenimahalle'de 8 katlı bir binanın 5. katında yangın çıktı. Yangın sırasında bina sakinlerinden bir aile evde mahsur kaldı. Olayda ölü ve yaralıların olduğu bildirildi. Yangın, 5. katta başlayarak kısa sürede diğer katlara da yayılma tehlikesi yarattı.

Yangının ihbar edilmesi üzerine, olay yerine çok sayıda ambulans, itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi. İtfaiye ekipleri yangına müdahale ederek, yangını kontrol altına almak için yoğun çaba harcadı. Ne yazık ki mahsur kalan aileden can kaybı ve yaralanmalar yaşandı.

Polis ekipleri, olay yerinde güvenlik önlemleri alarak yangının çıkış nedenini araştırmaya başladı. Yaralılar, olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından hastanelere kaldırıldı. Yangının çıkış nedeni henüz bilinmezken, olayla ilgili soruşturma sürüyor.
 

AdminAdmin