Asayiş
Giriş Tarihi : 04-07-2024 10:11

Mehmet Cafer’in Ofisine Saldırı Düzenlendi

Olay, mahallede büyük bir panik ve endişe yarattı. İşletme sahibi Mehmet Cafer, sosyal medya paylaşımının ardından tehditler aldığını ve saldırının bu tehditlerin hemen ardından gerçekleştiğini belirtti.

Mehmet Cafer’in Ofisine Saldırı Düzenlendi

Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesinde, Şair Nabi Mahallesi 176 Sokakta saat 23:30 sularında henüz bilinmeyen bir nedenle bir iş yerine saldırı düzenlendi. Olay, mahallede büyük bir panik ve endişe yarattı.

 

İşletme Sahibi Mehmet Cafer’in Açıklamaları

 

İddiaya göre, işletmenin sahibi Mehmet Cafer, sosyal medyada yaptığı bir paylaşımın ardından tehditler aldığını ve hakarete uğradığını belirtti. Mehmet Cafer, bu tehdit ve hakaretlerin belli bir partinin mensupları tarafından yapıldığını ifade etti. Saldırının, bu tehdit ve hakaretlerin hemen ardından gerçekleşmesi dikkat çekti.

 

Polis Soruşturması Başlattı

 

Olayla ilgili olarak polis ekipleri geniş çaplı bir soruşturma başlattı. İş yerine zarar veren kişi ya da kişilerin tespit edilip yakalanması için güvenlik kameraları inceleniyor. Polis ekipleri, saldırganları yakalamak ve olayın arka planını aydınlatmak için çalışmalarını sürdürüyor.

 

Güvenlik Kameralarının İncelenmesi

 

Güvenlik kameralarından elde edilen görüntüler, olayın faillerinin kimliklerini belirlemek amacıyla inceleniyor. Polis ekipleri, saldırganların en kısa sürede yakalanması için yoğun bir çalışma yürütüyor.
 

AdminAdmin