Genel
Giriş Tarihi : 10-07-2024 12:13

Haliliye’de Yollar Yenileniyor

Haliliye Belediyesi, deforme olmuş yollarda kilitli beton parke döşeme çalışmalarını 8 mahallede sürdürüyor. Fen İşleri Müdürlüğü, saha inceleme ekibi kurarak daha hızlı ve konforlu hizmet sunmayı amaçlıyor.

Haliliye’de Yollar Yenileniyor

Haliliye Belediyesi, deforme olmuş yollarda kilitli beton parke döşeme çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın talimatlarıyla merkez ve kırsal mahallelerde yürütülen üstyapı çalışmaları, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından titizlikle yürütülüyor. Ekipler, daha konforlu ve ulaşımı kolay yolları mahalle sakinlerinin hizmetine sunmak için yoğun mesai harcıyor.

8 Mahallede Yoğun Çalışma

 

Fen İşleri Müdürlüğü, Ahmet Yesevi, Devteyşti, Sancaktar, Sırrın, Selahattin Eyyubi, İmam Bakır, Ulubatlı ve Yavuz Selim Mahallelerinde kilitli beton parke döşeme çalışmalarına devam ediyor. Uzun süreli kullanım sonucu deforme olan yollar, ekipler tarafından yenilenerek ilk günkü görünümüne kavuşturuluyor. Mahalle sakinleri, yapılan çalışmalar için belediyeye teşekkürlerini iletiyor.

Yavuz Selim Mahallesi Muhtarı’ndan Teşekkür

 

Yavuz Selim Mahalle Muhtarı Mehmet Tapşık, mahallelerinde yapılan altyapı çalışmalarının ardından Haliliye Belediyesi’nin üstyapı hizmetleriyle yolları yenilediğini belirterek, “Haliliye Belediyesine teşekkür ederiz. Şu anda mahallemizde kilitli beton parke taşlarının döşemesi var” ifadelerini kullandı. Fen İşleri Müdürlüğü’nün merkez mahallelerde devam eden çalışmalarını yerinde inceleyen Haliliye Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Sedat Altun ise ekiplere özverili çalışmalarından ötürü teşekkür etti.

Saha İnceleme Ekibi Kuruldu

 

Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, üstyapı hizmetlerinin kısa sürede vatandaşlara ulaşması için Saha İnceleme Ekibi kurdu. Motorize ekip, merkez mahalleleri sokak sokak inceleyerek deforme olmuş yolları tespit ediyor ve gerekli bakım-onarım çalışmalarını başlatıyor. Ekipler, kısa sürede tamamlanan yolları ilk günkü görünümüyle mahalle sakinlerinin hizmetine sunuyor.
 

AdminAdmin