Asayiş
Giriş Tarihi : 04-07-2024 16:10

Haliliye'de Tır ile Sürücü Kursu Aracı Çarpıştı

Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesi Sırrın Mahallesinde tır ile sürücü kursu aracı çarpıştı. Kazada ölen ya da yaralanan olmazken, her iki araçta da maddi hasar meydana geldi. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Haliliye'de Tır ile Sürücü Kursu Aracı Çarpıştı

Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesi Sırrın Mahallesinde meydana gelen kazada, bir tır ile sürücü kursu aracı çarpıştı. Kazada ölen ya da yaralanan olmazken, her iki araçta da maddi hasar oluştu.

 

Kazanın Detayları

 

Kaza, Sırrın Mahallesinde bulunan sürücü kursu test sürüşü yolunda meydana geldi. İddiaya göre, henüz sürücüleri ve plakaları öğrenilemeyen bir tır ile sürücü kursu aracı çarpıştı. Çarpışmanın ardından tır ve sürücü kursu aracında ciddi maddi hasar meydana geldi.

 

Olay Yerinde İnceleme

 

Kazanın ardından olay yerine gelen polis ekipleri, kaza mahallinde incelemelerde bulundu. Ekipler, kazanın nasıl gerçekleştiğine dair detayları araştırarak, olayla ilgili soruşturma başlattı.

 

Sürücülerin Durumu

 

Kaza sırasında ölen ya da yaralanan olmazken, sürücülerin kazayı yara almadan atlattığı öğrenildi. Her iki aracın da maddi hasar aldığı kazada, sürücülerin ifadelerine başvurulacak.

 

Trafik Güvenliği ve Önlemler

 

Kazanın ardından trafik güvenliği ve sürücülerin dikkatli olması gerektiği bir kez daha vurgulandı. Sürücü kursu araçlarının eğitim sırasında dikkatli olması ve test sürüşlerinin güvenli bir şekilde yapılması önem taşıyor.

AdminAdmin