Asayiş
Giriş Tarihi : 18-06-2024 16:22

Haliliye'de Elektrik Çarpması Kız Çocuğu Hayatını Kaybetti

Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesinde ev temizliği yaparken elektrik prizinin su ile temas etmesi sonucu elektrik çarpması geçiren 17 yaşındaki Merve Özen hayatını kaybetti.

Haliliye'de Elektrik Çarpması Kız Çocuğu Hayatını Kaybetti

Şanlıurfa'nın Haliliye ilçesine bağlı Sancaktar Mahallesinde meydana gelen üzücü olay, genç bir kızın hayatına mal oldu. 17 yaşındaki Merve Özen, ev temizliği yaparken yaşadığı talihsiz kaza sonucu hayatını kaybetti.

 

Elektrik Çarpması Nedeniyle Hayatını Kaybetti

 

İddiaya göre, Merve Özen adlı genç kız, evde temizlik yaparken elektrik prizinin su ile temas etmesi sonucu elektrik akımına kapıldı. Talihsiz olay, Merve'nin aniden yere yığılmasıyla fark edildi.

 

Çevredekiler Durumu Fark Etti

 

Merve Özen’in elektrik akımına kapıldığını fark eden aile üyeleri ve komşular, durumu hemen sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, Merve’ye ilk müdahaleyi yaptı ancak genç kızın hayatını kaybettiği belirlendi.

 

Acil Müdahale Yetersiz Kaldı

 

Sağlık ekiplerinin tüm çabalarına rağmen, elektrik çarpmasının etkisiyle Merve Özen’in kurtarılamadığı bildirildi. Olay yerinde yapılan incelemelerin ardından, genç kızın cenazesi otopsi için Şanlıurfa Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

 

Olayla İlgili Soruşturma Başlatıldı

 

Polis ekipleri, olayın nasıl gerçekleştiğini belirlemek için soruşturma başlattı. Elektrik prizinin su ile nasıl temas ettiği ve olay anında evde kimlerin bulunduğu gibi detaylar araştırılıyor.
 

AdminAdmin