Asayiş
Giriş Tarihi : 25-05-2024 16:43

Haliliye'de Çıkan Ev Yangını Korkuttu: 5 Kişi Dumandan Etkilendi

Şanlıurfa'nın Haliliye ilçesinde bir evde çıkan yangın paniğe neden oldu. İtfaiyenin kısa sürede müdahale ederek söndürdüğü yangında, 5 kişi dumandan etkilendi.

Haliliye'de Çıkan Ev Yangını Korkuttu: 5 Kişi Dumandan Etkilendi

Yangın, Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesine bağlı Ahmet Yesevi Mahallesi Açıksu Caddesi Hüsnü M. Özyeğin Ortaokulu civarında meydana geldi. İddiaya göre, yangın bir evde henüz bilinmeyen bir nedenle başladı. Alevler kısa sürede tüm evi sardı ve çevredekilere korku dolu anlar yaşattı.

 

Hızlı Müdahale

 

İhbar üzerine olay yerine çok sayıda sağlık, itfaiye ve polis ekibi sevk edildi. İtfaiye ekipleri yangını söndürmek için yoğun mücadele verirken, sağlık ekipleri de dumandan etkilenen 5 kişiye müdahale etti. Yangın, itfaiyenin hızlı ve etkili müdahalesiyle kısa sürede kontrol altına alındı.

 

Dumandan Etkilenenler Hastaneye Kaldırıldı

 

Dumandan etkilenen 5 kişi, olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından hastaneye kaldırıldı. Yaralıların durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

 

Yangının Sebebi Araştırılıyor

 

Yangının çıkış sebebi henüz belirlenemezken, olayla ilgili inceleme başlatıldı. Polis ve itfaiye ekipleri, yangının nedenini belirlemek için çalışmalarını sürdürüyor.
 

AdminAdmin