Asayiş
Giriş Tarihi : 17-06-2024 19:50

Haliliye'de Anız Yangını Sonrası Elektrik Kesintisi

Şanlıurfa'nın Haliliye ilçesinde, henüz bilinmeyen bir nedenle meydana gelen anız yangını, üç mahallenin elektriksiz kalmasına yol açtı. Yangın nedeniyle devrilen elektrik telleri, Sağlık, Horoz ve Ulucanlar mahallelerini etkiledi.

Haliliye'de Anız Yangını Sonrası Elektrik Kesintisi

Şanlıurfa'nın Haliliye ilçesine bağlı Sağlıklı Mahallesi'nde, henüz bilinmeyen bir nedenle anız yangını çıktı. Yangın, elektrik tellerinin devrilmesine sebep olarak üç mahallenin elektriksiz kalmasına yol açtı. Devrilen elektrik telleri nedeniyle Sağlık, Horoz ve Ulucanlar mahallelerinde elektrik kesintisi yaşandı.

 

Yangının Nedeni Bilinmiyor

 

Yangının çıkış nedeni henüz belirlenemedi. Anız yangını, kısa sürede yayılırken elektrik tellerine zarar verdi. Yangın sonucunda devrilen teller, bölgede elektrik kesintisine neden oldu.

 

Mahalleler Elektriksiz Kaldı

 

Yangının etkisiyle Sağlık, Horoz ve Ulucanlar mahallelerinde elektrik kesintisi yaşandı. Elektrik şirketi yetkilileri, arızayı gidermek için çalışma başlattı. Kesintinin ne kadar süreceği hakkında henüz net bir bilgi verilmedi.

 

Çalışmalar Devam Ediyor

 

Elektrik şirketi yetkilileri, yangının neden olduğu hasarı onarmak için yoğun bir şekilde çalışıyor. Mahallelere yeniden elektrik sağlanması için ekipler seferber oldu.

AdminAdmin