Asayiş
Giriş Tarihi : 30-06-2024 13:43

Haliliye’de 13 Yaşındaki Çocuk Kanala Düştü

Haliliye ilçesinde, 13 yaşlarında bir erkek çocuğu sulama kanalına düştü. Ekipler, çocuğu bulmak için arama çalışmalarını sürdürüyor.

Haliliye’de 13 Yaşındaki Çocuk Kanala Düştü

Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesine bağlı Anaz Mahallesinde meydana gelen olayda, 13 yaşlarında olduğu tahmin edilen bir erkek çocuğu henüz bilinmeyen bir nedenle sulama kanalına düştü. Çevredekilerin durumu fark etmesi üzerine, hemen 112 Acil Çağrı Merkezine bildirim yapıldı. İhbarın ardından olay yerine sağlık, polis, itfaiye ve arama kurtarma ekipleri sevk edildi.

Ekipler, çocuğu bulmak için hızlı bir şekilde arama çalışmalarına başladı. Sulama kanalının genişliği ve suyun debisi, arama çalışmalarını zorlaştırırken, ekipler tüm çabalarını çocuğu bulmaya odakladı. Mahalle sakinleri de endişeli bir şekilde arama çalışmalarını takip ediyor. Çocuğun durumu ve kimliği hakkında henüz net bir bilgiye ulaşılamadı.

Arama çalışmaları devam ederken, olayın neden gerçekleştiği ve çocuğun nasıl kanala düştüğü konusunda soruşturma başlatıldı. Yetkililer, vatandaşları sulama kanallarına yaklaşmamaları konusunda uyarıyor.
 

AdminAdmin