Genel
Giriş Tarihi : 04-07-2024 10:33   Güncelleme : 04-07-2024 10:42

Haliliye Kırsalındaki Üstyapı Hizmetleri Takdir Görüyor

Haliliye Belediyesi’nin kırsal mahallelerde gerçekleştirdiği üstyapı çalışmaları, Köse Mahallesinde yolların stabilize edilmesiyle büyük takdir topladı. Mahalle sakinleri, konforlu yollar için Başkan Mehmet Canpolat’a teşekkür etti.

Haliliye Kırsalındaki Üstyapı Hizmetleri Takdir Görüyor

Haliliye Belediyesi, kırsal mahallelerde üstyapıyı iyileştirmeye yönelik hizmetlerine hız kesmeden devam ediyor. Köse Mahallesi’nde yapılan stabilize yol çalışmasıyla, mahalle sakinleri daha konforlu yollara kavuştu. Vatandaşlar, çalışmalarından dolayı Başkan Mehmet Canpolat’a teşekkür etti.

 

“Değişimin ve Yeniliğin Kalbi Haliliye” Sloganıyla Çalışmalar

 

Fen İşleri Müdürlüğü, “Değişimin ve Yeniliğin Kalbi Haliliye” sloganıyla hem merkezde hem de kırsal mahallelerde üstyapı çalışmalarını sürdürüyor. 32 merkez mahallede sıcak asfalt ve kilitli beton parke döşeme çalışmaları devam ederken, deforme olan yollarda bakım ve onarım çalışmaları da yapılıyor.

Kırsal Mahallelerde Genişleyen Ulaşım Ağı

 

Ekipler, 138 kırsal mahallede yol açma çalışmaları, stabilize ve sathi kaplama asfalt çalışmalarıyla ulaşım ağını genişletiyor. Özverili çalışmalarıyla dikkat çeken ekipler, Köse Mahallesi’ne bağlı sokaklarda stabilize yol çalışmalarını tamamladı. Yollara stabilize malzeme döken ekipler, yol silindiri ile yolları kullanıma hazır hale getirerek, mahalle sakinlerine konforlu yollar sundu.

 

Mahalle Sakinlerinin Memnuniyeti

 

Köse Mahalle sakinleri, yol çalışmalarından duydukları memnuniyeti dile getirdi. Kış aylarında çamurlu ve tozlu olan yolların yenilenmesiyle ulaşımın kolaylaştığını belirten vatandaşlar, hizmetleri için Başkan Mehmet Canpolat’a ve Haliliye Belediyesine teşekkür etti.

 

Devam Eden Yol Çalışmaları

 

Öte yandan, Fen İşleri Müdürlüğü tarafından merkez ve kırsalda yürütülen yol çalışmalarının periyodik olarak 170 mahallede devam edeceği belirtildi. Ekipler, her geçen gün çalışma kapsamını genişleterek daha fazla mahalleyi konforlu yollarla buluşturmayı hedefliyor.
 

AdminAdmin