Yurt
Giriş Tarihi : 02-05-2024 16:38   Güncelleme : 02-05-2024 16:42

Haliliye Belediyesi  Ürettiği Ekmekleri Sofralara Ulaştırıyor

Haliliye Belediyesi'nin kurduğu Ekmek Üretim Tesisi, ustalar tarafından günlük olarak üretilen 6 bin ekmek, Aşevi hizmetinden faydalanan vatandaşların sofralarına ulaştırıyor.

Haliliye Belediyesi  Ürettiği Ekmekleri Sofralara Ulaştırıyor

Haliliye Belediyesi'nin "Üreten Belediye" anlayışıyla kurduğu Ekmek Üretim Tesisi, günlük 6 bin ekmek üreterek Aşevi hizmetinden faydalanan vatandaşların sofralarına ulaştırıyor.

Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bünyesindeki Aşevi hizmetinden faydalanan 4 bin 197 vatandaşın sofrasına ulaştırılan günlük 3 çeşit yemeğin yanında dağıtılan ekmekler, Belediye bünyesinde üretiliyor.

İhtiyaç sahibi ailelerin yanında olan Haliliye Belediyesi'nin üretimden yana anlayışı ile Ekmek Üretim Tesisinde hummalı çalışmalar sürüyor. Belediye bünyesindeki ustalar tarafından geç saatlerde başlayan çalışmalar ile Aşevi hizmetinden faydalanan vatandaşlar için günlük ekmek üretiliyor. Ekmekler, sabahın ilk ışıklarıyla sefer taslarına konulan yemekler eşliğinde hanelere dağıtılıyor.

Böylelikle; günlük dağıtılan 6 bin ekmeğin üretimi ile tasarruftan yana anlayışı benimseyen Haliliye Belediyesi, hizmette hızlı işleyişi de sağlıyor.
 

AdminAdmin