Genel
Giriş Tarihi : 06-07-2024 11:31   Güncelleme : 06-07-2024 11:33

Haliliye Belediyesi 7 Mahallede Hız Kesmeden Çalışıyor

Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Belediye Başkanı Mehmet Canpolat'ın talimatlarıyla Devteyşti, Ahmet Yesevi, Cengiz Topel, Sancaktar, İmam Bakır, Karşıyaka ve Bağlarbaşı Mahallelerinde kilitli beton parke döşeme çalışmalarını sürdürüyor.

Haliliye Belediyesi 7 Mahallede Hız Kesmeden Çalışıyor

Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, merkez ve kırsal mahallelerde yürüttüğü üstyapı çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın talimatlarıyla asfalt, yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarını sürdüren ekipler, ilçenin birçok noktasında sokakları yeniliyor.

Fen İşleri Müdürlüğü, periyodik olarak yürüttüğü kilitli beton parke döşeme çalışmalarını, 11 ekibi ile Devteyşti, Ahmet Yesevi, Cengiz Topel, Sancaktar, İmam Bakır, Karşıyaka ve Bağlarbaşı Mahallelerinde devam ettiriyor. Uzun süreli kullanım nedeniyle deforme olan sokaklar, kilitli beton parke döşeme çalışmalarıyla yenileniyor.

 

Ekiplerin özverili çalışması sayesinde kısa süre içerisinde tamamlanan yollar, ilk günkü görünümüyle mahalle sakinlerinin hizmetine sunuluyor. Fen İşleri Müdürlüğü, bu çalışmalarla sokakları güzelleştirerek mahalle sakinlerinin beğenisini kazanıyor.

Haliliye Belediyesi’nin periyodik olarak 32 merkez mahallede devam eden üstyapıyı iyileştirme çalışmaları vatandaşlardan tam not alıyor. Mahalle sakinleri, Belediye Başkanı Mehmet Canpolat ve Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerine teşekkürlerini iletiyor.
 

AdminAdmin