Asayiş
Giriş Tarihi : 04-06-2024 11:34

Eyyübiye'de Seçim Husumeti Taşlı Sopalı Kavgaya Dönüştü

Şanlıurfa'nın Eyyübiye ilçesinde, 31 Mart seçimlerinden kalan husumet, dün akşam taşlı sopalı kavgaya dönüştü. Günbalı Mahallesi'nde meydana gelen olayda, iki aile arasında çıkan kavgada 3 kişi yaralandı.

Eyyübiye'de Seçim Husumeti Taşlı Sopalı Kavgaya Dönüştü

Şanlıurfa'nın Eyyübiye ilçesine bağlı kırsal Günbalı Mahallesi'nde, 31 Mart seçimlerinden kalan husumet dün akşam taşlı sopalı kavgaya dönüştü. İddiaya göre, seçimlerden sonra husumetli olan iki aile fertleri arasında başlayan tartışma kısa sürede alevlenerek kavgaya dönüştü.

 

Taş ve Sopaların Kullanıldığı Kavga

 

Tartışmanın kısa sürede büyümesiyle birlikte taş ve sopaların kullanıldığı kavgada 3 kişi yaralandı. Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine sağlık ve jandarma ekipleri sevk edildi.

 

Jandarma Güvenlik Önlemleri Aldı


Jandarma ekipleri, kavgayı ayırarak güvenlik önlemleri aldı. Olayın daha fazla büyümesini engellemek için mahallede geniş güvenlik önlemleri alındı.

 

Yaralılar Hastaneye Kaldırıldı


Sağlık ekipleri, yaralılara ilk müdahaleyi olay yerinde gerçekleştirdi. Ardından yaralılar, ambulanslarla hastaneye kaldırıldı. Yaralıların sağlık durumları hakkında henüz detaylı bilgi verilmedi.

 

Olayla İlgili İnceleme Başlatıldı


Jandarma ekipleri, kavganın nedenini ve detaylarını araştırmak için inceleme başlattı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.
 

AdminAdmin