Yurt
Giriş Tarihi : 11-05-2024 10:37   Güncelleme : 11-05-2024 10:40

Eyyübiye Belediyesi'nin Atölyesi Fabrika Gibi Çalışıyor

Eyyübiye Belediyesi, kaynaklarını en iyi şekilde kullanarak verimli hizmetler üretmeye devam ediyor. Son olarak hizmete aldığı Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü atölyesi ile fabrika benzeri üretim yaparak katma değer üretiyor.

Eyyübiye Belediyesi'nin Atölyesi Fabrika Gibi Çalışıyor

Eyyübiye Belediyesi, eski havaalanı yanındaki kendi arazisinde yapımına başladığı ve atölye kısmını hizmete aldığı Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü hizmet birimi ile kaynaklarını verimli bir şekilde kullanıyor. Belediye, parklarda kullanılacak olan kamelya, bank, piknik masası, çöp kovası, oturma grupları gibi malzemeleri kendi personeliyle üreterek dışarıdan alım yapmadan büyük tasarruf sağlıyor. Ayrıca, kullanım nedeniyle kırılan veya bozulan malzemeler, mobil atölye ile yerinde veya tesislere getirilerek onarılıp yeniden halkın hizmetine sunuluyor.

Son olarak, hizmete sunulmak için son hazırlıkların yapıldığı Batıkent TOKİ Mahallesi Botanik Parkı ve Kito Deresi Yaşam Parkı'nın malzemelerini üreterek yerlerine monte etmeye başlayan Eyyübiye Belediyesi'nin çalışmaları, vatandaşların da büyük takdirini kazanıyor.
 

AdminAdmin