Genel
Giriş Tarihi : 04-06-2024 20:13

Erdoğan'dan Bayram Tatili ve İkramiye Duyurusu

Kabine toplantısının ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kurban Bayramı ikramiyelerinin 10-14 Haziran arasında ödeneceğini ve bayram tatilinin 9 gün olacağını duyurdu.

Erdoğan'dan Bayram Tatili ve İkramiye Duyurusu

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı. Kabine toplantısının ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklamalarda bulundu. Kurban Bayramı ikramiyelerinin 10-14 Haziran arasında ödeneceğini belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, bayram tatilinin de 9 gün olacağını açıkladı.

 

Kurban Bayramı İkramiyeleri 10-14 Haziran Arasında Ödenecek

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bayram ikramiyelerinin 10-14 Haziran tarihleri arasında ödeneceğini duyurdu. Bu ödeme, kamu çalışanları ve emekliler için büyük bir kolaylık sağlayacak.

 

Bayram Tatili 9 Gün Olacak

 

Erdoğan, Kurban Bayramı tatilinin 9 gün olacağını belirtti. Kamu çalışanları için 16 Haziran Pazar günü başlayacak Kurban Bayramı sonrasındaki 2 günlük sürenin idari izin kapsamına alındığını söyledi. "Kamu çalışanlarımız için 16 Haziran Pazar günü başlayacak Kurban Bayramı sonrasındaki 2 günlük süreyi de idari izin kapsamına aldık. Böylelikle Perşembe ve Cuma günlerini de bayram tatiline ekleyerek 9 günlük bir tatil imkânı sağlamış oluyoruz," dedi.

 

Erdoğan'dan Bayram Mesajı

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Kurban Bayramı'nın şimdiden milletimiz, İslam dünyası ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyorum," ifadelerini kullandı.
 

AdminAdmin