Yurt
Giriş Tarihi : 03-05-2024 11:54

Devteyşti Ve Ahmet Yesevi'de Üstyapı Çalışması

Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Devteyşti Mahallesinde deforme olmuş yolları onarırken, Ahmet Yesevi Mahallesinde ise yeni açılan yolları kilitli beton parke döşeme çalışmalarıyla konforlu hale getiriyor.  

Devteyşti Ve Ahmet Yesevi'de Üstyapı Çalışması

Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, ilçe genelinde yürüttüğü üstyapı çalışmalarını sürdürüyor. Belediye Başkanı Mehmet Canpolat'ın talimatlarıyla yürütülen çalışmalar kapsamında, deforme olan yolların onarımı ve yeni açılan yolların düzenlenmesi işlemleri titizlikle yürütülüyor.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Devteyşti Mahallesi'nde deforme olmuş yolların bakım ve onarımını gerçekleştirirken, Ahmet Yesevi Mahallesi'nde ise yeni açılan yolları kilitli beton parke taşıyla döşeyerek konforlu hale getiriyor.

Devteyşti Mahallesi'nde uzun süreli kullanım sonucu deforme olan yolları yenileyen ekipler, kilitli beton parke döşeme çalışmalarıyla mahalle sokaklarını güzelleştiriyor. Ahmet Yesevi Mahallesi'nde ise açılan yeni yolların kilitli beton parke taşıyla döşenmesiyle, mahalle sakinlerine konforlu ve güvenli ulaşım imkanı sağlanıyor.

Fen İşleri Müdürlüğü'nün merkez ve kırsal mahallelerdeki üstyapı çalışmaları, mahalle sakinlerinden takdir topluyor. Yürütülen çalışmaların, ilçenin ulaşım ağını genişletmek ve vatandaşlara daha konforlu bir yaşam alanı sunmak adına önemli bir adım olduğu belirtiliyor.

AdminAdmin