Genel
Giriş Tarihi : 16-06-2024 10:59

 Aydın Yıldırım'dan Kurban Bayramı Mesajı

Şanlıurfa Aydın Spor Kulübü Başkanı ve TBESF Basketbol Süper Lig Hakemi Aydın Yıldırım, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

 Aydın Yıldırım'dan Kurban Bayramı Mesajı

Şanlıurfa Aydın Spor Kulübü Başkanı ve TBESF Basketbol Süper Lig Hakemi olan eğitimci Aydın Yıldırım, Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Yıldırım, mesajında bayramın birlik ve beraberlik ruhunu pekiştirdiğini vurguladı. Tüm İslam aleminin Kurban Bayramı'nı kutlayan Yıldırım, "Bu mübarek günlerde, yardımlaşma ve dayanışma duygularımızı daha da güçlendirelim" dedi.

Yıldırım, Kurban Bayramı'nın sosyal ve manevi değerlerine dikkat çekerek, "Kurban Bayramı, sadece kurban kesmekten ibaret değildir. Bu bayram, insanların birbirlerine olan sevgilerini, saygılarını ve yardımlaşma duygularını ifade ettikleri özel bir zaman dilimidir. Toplum olarak, bu değerleri yaşatmak ve gelecek nesillere aktarmak bizim en önemli görevlerimizden biridir" ifadelerini kullandı.

Aydın Yıldırım, spor kulübü olarak da toplumsal dayanışmanın önemine vurgu yaparak, "Spor, toplumun birleştirici gücüdür. Kulübümüz, bu bayramda da sosyal sorumluluk projeleriyle ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzatmayı sürdürecektir. Her bireyin bu dayanışmaya katkı sunması, toplumumuzun daha güçlü ve huzurlu olmasını sağlayacaktır" dedi.

Son olarak Yıldırım, "Bayramlar, dargınlıkların sona erdiği, kardeşlik ve dostluk duygularının pekiştiği günlerdir. Bu bayramda da tüm kırgınlıkları bir kenara bırakarak, sevgi ve saygı çerçevesinde bir araya gelelim. Kurban Bayramı'nın tüm İslam alemine barış, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum" diyerek mesajını tamamladı.

AdminAdmin